هفت‌سنگ

کارگزار رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه منابع انسانی

۴ میلیون تومان تسهیلات

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه مدیریت منابع انسانی، تسهیلاتی در نظر گرفته تا این شرکت‌ها بتوانند تا سقف ۴ میلیون تومان به صورت رایگان از محصولات نرم‌افزاری استارتاپ هفت‌سنگ بهره‌مند شوند.

راهکار‌های نرم‌افزاری هفت‌سنگ

راهکار‌های نرم‌افزاری هفت‌سنگ را بیشتر بشناسید

ارزیابی ۳۶۰ درجه شایستگی‌ها و تعلق سازمانی چه کمکی به شما خواهد کرد؟

برخی از مشتریان ما

مهلت ثبت سفارش

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

سوالات متداول

حمایت مالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تنها شامل شرکت‌های دانش‌بنیان می‌شود؛ اما خبر خوب برای سایر شرکت‌ها این است که می‌توانند تا پایان سال ۱۳۹۹ از تخفیف ۲۰ درصدی برای استفاده از محصولات نرم‌افزاری هفت‌سنگ بهره‌مند شوند. برای این کار در همین صفحه درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

محصولات نرم‌افزاری هفت‌سنگ ابزاری هوشمند برای مدیران منابع انسانی هستند و همه شرکت‌ها از تمام صنایع و با هر سایزی می‌توانند از این محصولات استفاده کنند تا اطلاعات بیش‌تری درباره وضعیت منابع انسانی شرکت خود به‌ دست آورند. 

نرم‌افزارهای تیم هفت‌سنگ به‌صورت ماژولار طراحی شده‌اند و در عین حال که یک شرکت می‌تواند به‌صورت همزمان از همه آن‌ها استفاده کند، امکان استفاده تکی از هر کدام از نرم‌افزارها نیز وجود دارد. 

نام افرادی که قرار است با استفاده از این نرم‌افزار ارزیابی شوند و نام افرادی که درباره این افراد نظر دهند ابتدا داخل سیستم ثبت می‌شود. حتی این قابلیت وجود دارد که شایستگی‌هایی که برای هر شغل یا هر فرد لازم است را انتخاب کنید. سپس تمام مراحل ارسال فرم‌ها، جمع‌آوری آن‌ها، تحلیل داده‌ها و تهیه گزارش توسط سیستم انجام می‌شود. 

با استفاده از این نرم‌افزار، نقاط قوت و ضعف همکاران شفاف می‌شود و در نتیجه می‌توان برنامه‌های آموزشی و توسعه‌ای بر مبنای داده‌های قابل استناد برای آن‌ها برگزار کرد. همچنین نقاط کور و نقاط قوت پنهان افراد برای خود آن‌ها شفاف می‌شود و می‌توانند در مسیر توسعه خود از آن‌ها کمک بگیرند.

شما تنها باید اطلاعات همکاران خود را در سیستم ثبت کنید؛ سپس فرآیند خودکار ارسال فرم‌ها در بازه‌های زمانی مشخص توسط سیستم انجام می‌شود و بعد از تحلیل داده‌ها، داشبورد در اختیار شرکت قرار می‌گیرد.

با استفاده از این نرم‌افزار، مدیران منابع انسانی دلایل رفتن و ماندن افراد و عوامل مهم برای نگهداشت کارکنان و همکاران خود را شناسایی می‌کنند. در نهایت داشبوردی در اختیار مدیران قرار می گیرد تا بتوانند وضعیت تعلق سازمانی اعضای تیم خود در بازه‌های زمانی مختلف را بررسی کنند.

در ارزیابی ۳۶۰ درجه، موضوعاتی که مرتبط با رفتار افراد در محیط کار است مورد ارزیابی قرار می‌گیرند؛ اما ارزیابی عملکرد در حالت استاندارد به‌معنای ارزیابی کارهایی است که افراد در طول روز انجام داده‌اند و کمتر به موضوعات رفتاری و شایستگی آن‌ها می‌پردازد.

رضایت شغلی قسمتی از تعلق سازمانی یا دلبستگی شغلی است. تعلق سازمانی به این موضوع می‌پردازد که دلایل رفتن و ماندن افراد چیست و وضعیت هر یک از آن‌ها در این شاخصه‌ها به چه صورت است؛ اما رضایت شغلی الزاما به معنای ترک سازمان نیست و ممکن است افراد ناراضی همچنان در سازمان حضور داشته باشند و نقش مخرب خود را ایفا کنند. 

امکان استفاده از نسخه آزمایشی نرم‌افزار‌های هفت‌سنگ وجود دارد. برای این کار درخواست خود را در همین صفحه ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و نسخه آزمایشی را برایتان فعال کنند.

درباره هفت‌سنگ

هفت‌سنگ توسعه دهنده نرم‌افزار‌های تخصصی در حوزه منابع انسانی به منظور ایجاد آگاهی و شناخت عمیق شرکت‌ها، مدیران و تصیم‌گیران از سرمایه انسانی خود و تصمیم‌گیری مبتنی بر داده در مورد زندگی کاری آنها است.

هفت‌سنگ کارگزار رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

راه‌های ارتباطی

0919-560-69-85
Hi@7sangteam.ir